Vibratör ve Dildolar

Vibratör ve Dildolar

Ülkemizde seks oyuncakları arasında en fazla aratılanlara baktığınız zaman her zaman vibratörlerin ve dildoların ilk sıralarda yer aldığını görebilirsiniz. Sağlıklı ve güzel bir cinsel hayat herkesin en fazla arzu duyduğu noktalardan birisidir. Eğer cinsel hayatınız gayet yolunda gidiyorsa çok şanslı olduğunuzu söyleyebiliriz. Çünkü birçok kişinin bu konuda yaşadığı sorunlar vardır. Kadınlar cinsel isteklerini bastırmak istedikleri zamanlarda genellikle vibratör ve dildo kullanmaktadır. Bunlara yapay penis yada yapay erkeklik organı da denilmektedir.


Vibratör ve dildolar içerisinde kullanılan birbirinden farklı ve özel ürünler olduğunu söyleyebiliriz. Titreşimsiz, titreşimli, çift başlı ve siyahi model gibi farklı modeller yer alıyor. Sitemizde yer ala vibratör ve dildolarda neredeyse gerçek bir penisin sahip olduğu bütün özellikler yer almaktadır. Dokusu gereği özel bir silikondan oluşturulduğu için sizlere gerçek bir et dokusu hazzı verir. Aynı zamanda ten ve damar hissi almanızı da sağlar. Bihter sex shop olarak sizlere farklı çaplara ve boyutlara sahip olan vibratör ve dildolar sunuyoruz.


Cinsel tercihleri ne olursa olsun cinsel hayatında vibratör kullanan kişilerin sonrasında sevgili veya eşleri ile yaşadıkları ilişkilerden daha fazla zevk aldığını ve cinsel doyum noktasına daha kolay ulaştıklarını söyleyebiliriz. Hatta vibratör ve dildolarda olan titreşim özelliği birçok erkeğin sunamadığı uyarılma hissini kadınlara daha rahat bir şekilde sunmaktadır. Vibratör kullanımı kadınların vücutlarında normale göre daha hassas olan erojen bölgelerini tanıma imkanı da vermektedir.


Dildo ve Vibratör Modelleri


Dildo ve vibratörler her ne kadar çok farklı bir görünüme sahip olsalar da genel itibari ile erkek cinsel organ görünüme sahiptir. Aynı zamanda et ve ten dokusu olanlar en fazla tercih edilenler arasında yer almaktadır. Ülkemizde son zamanlarda piyasada yer alan modern ve teknolojik vibratörler yoğun bir şekilde ilgi görüyordur. Fakat bunun yanı sıra gerçek penis kalıbında olan klasik vibratör modelleri de hala popülerliğini korumaktadır.


Vibratör ve Dildo Farkı


Vibratör ile dildo arasındaki farkta çok fazla merak edilmektedir. İkisi arasında yer alan fark ise; vibratör titreşimlidir ve titreşimi yayan bir motora sahiptir. Dildo ise manuel olarak kullanılır ve titretişimi veya motoru bulunmamaktadır.

Vibratör veya dildo seçimleriniz sırasında karşınıza çıkan birçok seçenek vardır. Bu seçenekler arasından özellikle boyutunu seçtiğiniz sırada dikkatli olmalısınız. Size en uygun ve en fazla zevk alacağınız vibratörü seçmeniz sorunsuz bir cinsel hayat için en iyisi olacaktır.  

Yazıyı Görüntüle

Alt Kategoriler