Üyelik Sözleşmesi

Üyelik Sözleşmesi

Üyelik Hakkında

Mağazamıza üye olmak isteyen kişiler Hesabım bölümü altında yer alan Kayıt Ol seçeneğine tıklayarak kendilerinden talep edilen bilgileri doldurmalı ve bu şekilde üyelik işlemlerini tamamlamalıdır. Üyelik işlemleriniz esnasında sizden istenilen bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmuş olmanız ulaşım ve iletişim noktasında bir sorun yaşanmaması adına çok önemlidir. Bu formu sipariş ettiğiniz ürünlerin hızlı ve sorunsuz bir şekilde ulaştırılabilmesi için lütfen çok dikkatli bir şekilde doğru ve eksiksiz doldurmaya özen göstermelisiniz. Sitemize üye olma işlemlerinizi hızlı ve basit bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Üye olmanız sizi bir yükümlülük altına sokmayacaktır. Fakat sitemiz üzerinden alışverişlerinizi gerçekleştirmeden önce Üyelik Sözleşmesi’ni dikkatli bir şekilde okumanız gerekmektedir. Sitemize üye olan kişiler istedikleri zaman üyeliklerini sonlandırma hakkına sahip olurlar.

Üyelik İptali

Üyelerimizin hepsi istedikleri zaman üyeliklerini sonlandırabilmektedir. Üyeliğini sonlandıran kişilerin sitemiz ile ilişkisi tamamen kesilmiş olacaktır. Üyeliğini sonlandırmak isteyen kişiler üye girişi yaptıktan sonra iletişim bilgileri sayfasına gelerek üyelik iptali başvurusunda bulunabilirsiniz.

Aşağıda yer alan durumlarda üyelik iptali yapılamamaktadır:

-Üyenin son siparişinin üzerinden 60 günlük bir süreç geçmemişse,

-Üyelik iptali talebinde bulunduğu e-posta adresi üye olduğu e-posta adresinden farklıysa,

-Üyeye kayıtlı olan bilgiler üzerinden ulaşım sağlanamıyorsa.

Aşağıdaki durumların yaşanması halinde üyelik tarafımızdan iptal edilmektedir:

-Üye ahlaki kurallara uymayan mesajlar gönderiyor ve yorumlar yazıyorsa,

-Sahtekarlık girişimi yaptıysa,

-Sistemimiz veya ***ismine zarar vermeye çalışan hareketlerde bulunuyorsa.

Üyelerin Güvenliği

Üyelerimizin güven içerisinde alışveriş yapabilmesi adına mağazamızda gerekli olan bütün güvenlik önlemleri alınmıştır. Alınan bu güvenlik önlemlerinin yanı sıra üyelerimizde bütün üye bilgilerinin güvenliğinden sorumlu tutulmaktadır. Mağazamıza giriş yapma evresinde kullanmış olduğunuz bilgilerinizi hiç kimse ile paylaşmamaya özen göstermeli, güvenilirliğinden emin olmadığınız cihazlardan giriş yapmamalısınız.

Farklı Adres

Mağazamızın her üyesine siparişlerini sonlandırma evresinde kayıtlı olan kendi adresleri dışında farklı adres girişi de yapabilecekleri bir bölüm hazırlanmıştır. Bu adres bölümünü bir arkadaşınıza hediye gönderme evresinde kullanabileceğiniz gibi farklı bir adreste ikamet ettiğiniz dönemlerde de kullanabilirsiniz. Örneğin; çalıştığınız firmanın başka bir şubesine geçtiğinizde veya yazlığa tatile gittiğiniz dönemlerde kullanabilirsiniz. Ya da siparişinizin bir arkadaşınıza faturanın ise size gelmesini istediğiniz dönemlerde kullanabilirsiniz.

Ürün Yorumları

Sitemize üye olan her üyenin ürünlere yorum yapma hakkı bulunmaktadır. Sipariş verdiğiniz ürünler hakkında tecrübelerinizi ve bilgilerinizi diğer üyelerimiz ile paylaştığınız süre boyunca alışveriş sizin için daha bilinçli ve keyifli bir hal alacaktır. Müşterilerin yorumları tecrübeye dayalı ve tarafsız bir şekilde yapılacağından dolayı daha bilinçli bir şekilde alışveriş ortamı oluşacaktır.

Ürünlere yorum yapma evresinde dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır. Bu noktalar şu şekildedir:

-Genel ahlak kuralları çerçevesinde yorum yapmalısınız.

-Diğer kullanıcılara ve ürünün üreticisi olan kişilere saygılı olacak derecede yorum yapmalısınız.

Yapılan yorumlar mağazamız tarafından incelenir ve uygun görülmeyen yorumlar sistem üzerinden silinecektir.