YASAL UYARI


Şişme Bebekler

Şişme Manken ve Bebek

Bazen kendinizi yalnız hissedebilirsiniz ve çevrenizde hiç kimse olmayabilir. Bu durum özellikle cinsel anlamda sizi kötü hissettirecek durumlardan birisidir. Fakat günümüzde buna çözüm bulan birçok yöntem vardır. Şişme manken ise sizlere yalnızlığınızı unutturacak olan yöntemlerden birisidir. Şişme manken, şişirildiğinde insana benzeyen imitasyon bir bebektir. Piyasada şişme manken olarak satılan birçok model basit plastikler kullanılarak yapılmış olan modellerdir. Fakat sitemizde yer alan mankenlerin hepsi kaliteli bir şekilde üretilmiştir. Bihter olarak sizlere sunduğumuz mankenlerin diğer birçok mankenden farkı ise; cinsel ilişki yaşayabilme olanağını sizlere sunuyor olmasıdır. Şişme bebek ve mankenler ile bu şekilde cinsel isteklerinizi bastırabilirsiniz. Mankenlerimizin hepsi görünüm olarak bir insana çok yakın olacak şekilde üretilmiştir. Tek eksiği ise hareket kabiliyetidir.

Şişme Bebek Modelleri ve Fiyatları

Sitemizde sizlere birçok şişme bebek modelleri sunuyoruz. Bu modeller arasından kendi zevkinize uygun bir tercih yaparak gerçek bir kadınla birlikte oluyormuş gibi zevk almanız mümkündür. Üretimi sırasında özel materyaller kullanıldığı için deformasyon oluşması veya patlaması gibi bir durum söz konusu değildir. Şişme mankenlerden gerçeğe yakın bir zevk alabilmeniz için insan etine en yakın hissi veren silikon dolgu malzemeleri kullanılarak üretilmiştir. Bihter markası olarak szilere her ihtiyaca ve zevke göre olan modelleri sunuyoruz.

Şişme Bebekten Zevk Alabilir Miyim?

Şişme bebek ile bir ilişki düşündüğünüz zaman zevk almanız mümkündür. Realistik olarak üretilen gerçekçi şişme bebekler gerçek kadın görünümüne sahip olmanın yanı sıra bütün vücut hatlarıyla bir kadına benzer olarak üretildiği için dokunduğunuz zaman sizlere insan etine dokunuyormuş hissi uyandıracaktır. Realistik olarak üretilen şişme manken modellerinin anal bölgesi, vajinası, göğüsleri ve kalçası kısacası vücudunun hepsi tırnaklarına kadar insanlara benzer şekilde yapılmıştır. Bu yüzden şişme bebekler her ne kadar yapay bir form olsa da gerçek bir insandan aldığınız kadar zevk almanıza yardımcı olacaktır.

Daha önceden şişme bebekle sevişme gibi bir duygu tatmadıysanız mutlaka denemeniz gereken duygular içerisinde olduğunu söyleyebiliriz. Bir kadınlar yaşayabileceğiniz fantezilerin belirli sınırları vardır. Fakat şişme bebek ile yaşayacağınız fantezilerin hiçbir sınırı yoktur. Gerisi sadece sizin hayal dünyanıza kalmış olan bir konudur. Sırf partnerleri bazı şeyleri kabul etmediği için şişme manken alarak ihtiyaçlarını onlarla karşılayan kişiler bulunuyor. Şişme bebeklerle yaşayacağınız cinsel ilişkinin size keyif vereceğinden eminiz. Şişme bebekleri kullanarak farklı pozisyonları da deneyebilirsiniz.

Şişme bebek siparişi vereceğiniz zaman sitemiz üzerinden siparişinizi kısa süre içerisinde verebilirsiniz. Her zevke uygun modelin yer aldığı sitemizde ürünler size gönderileceği sırada büyük bir gizlilik ile gönderilir. Sizlere ürününüzü teslim eden kargo çalışanının dahi içerisinde ne olduğunu bilmediğine emin olabilirsiniz. Ürünlerimizin hepsi kaliteli malzemeler kullanılarak tam olarak isteklere göre üretilmiştir.  

Bu kategoride ürün bulunamadı.