İade & Değişim

Değiştirme Ve İade

Firmamı üzerinden sipariş verdiğiniz ürünlerde bir sorun oluşması veya herhangi bir sebepten dolayı değiştirme ya da iade etmek istediğiniz zaman sizlere belirttiğimiz aşağıdaki hususlara dikkat etmeniz önemle rica olunur. Değişim ücretlerinin hepsi alıcıya ait olacaktır.

Giyim ve aksesuar ürünleri için değişim ve iade şartları:

-Verilen siparişlerden çıkan bütün ürünler eksiksiz bir şekilde ambalajıyla beraber gönderilmesi gerekir.

-Hijyen kuralları gereği tanga, string ve alt ürünlerinde değişim veya iade işlemleri yapılmamaktadır.

-Değişime veya iadeye gönderilen ürünler kullanılmamış olmalı ve üzerinde leke vs. olmaması gerekir.

-Ürünün teslim edilme tarihinden itibaren 30 günlük sürecin geçmemiş olması gerekmektedir.

Diğer ürünler için değişim ve iade şartları:

-Kullanıma açık olan ürünlerde (dildo, vibratör vb. gibi) iade veya değişim yapılmamaktadır.

-Ürünün değiştirilmesi veya iade edilmesi için hiç açılmamış ve teslim alındığı gibi olması gerekmektedir.

-Ürünün müşteriye teslim edilmesinden itibaren 30 günlük sürecin geçmemiş olması gerekir. Müşteri aldığı ürünü değiştirmeye veya iade etmeye karar verdiği ve ürün firmamıza ulaştığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde müşteriye ürün veya sipariş bedelinin iadesi yapılır.

Özel Koşullar

Sitemiz üzerinden vermiş olduğunuz siparişler size teslim edildiği zaman kargo görevlisi ayrılmadan önce kargonuzu açarak kontrol etmeniz gerekir. Özellikle açılmış, ıslanmış, yırtılmış ve ezilmiş paket teslimi yapıldığı zaman bunu yapmanız gerekmektedir. Aldığınız ürünün faturası ise kurye poşetinin hemen ön gözünde yer alır. Ürününüzü kontrol ederken beklenmedik bir durumla, sorunlu ürünle karşılaşırsanız veya ürüne ait olan fatura kurye poşetinin içerisinde bulunmuyorsa ürününüzü teslim almayarak kurye görevlisine tutanak tutturmanız gerekmektedir. Bu şekilde kargo şirketinin ürünü bize iade etmesini sağlayabilirsiniz. Aldığınız ürünün faturası iade ve değişimlerde mutlaka gerekmektedir.

Orijinal ambalajı bozulmuş, zarar görmüş, tahrip edilmiş, açılmış ve denenmiş, kullanılmış olduğu için zarar gören ürünler veya orijinal faturası yer almayan ürünlerin değişimleri kabul görmemektedir. Ürünün iadesi yapılacağı sırada tüm standart aksesuarlar, ürünün ambalajı hasarsız ve tam olarak orijinal paketleriyle geri gönderildiği zaman kabul edilmektedir. Teslimat sonrasında 7 günü aştığı takdirde “Cayma Hakkı” dolayısıyla bir iade söz konusu olmamaktadır. Müşteriler satın aldıkları ürünü teslim aldıkları andaki durumuyla geri vermekle ve kullanımlardan dolayı oluşan ticari kaybı ödeme zorunluluğuna sahiptir.