Belden Bağlamalı Penisler

Belden Bağlamalılar

Cinsel fantezi ürünleri arasında özellikle son yıllarda en fazla dikkat çeken ürünler arasında belden bağlamalıların yer aldığını söyleyebiliriz. Belden bağlamalılar gerek özellikleri gerekse kullanım kolaylığından dolayı diğer ürünlere nazaran çok daha fazla ön planda olmayı başarmıştır. Belden bağlamalılar sayesinde realistik ve yapay penisler bele bağlanır ve gerçek bir doku hissi uyanması sağlanır. Sitemizde yer alan belden bağlamlıların hem kadınların hem de erkeklerin kullanımına uygun bir şekilde hazırlanmış olması kullanım açısından daha fonksiyonlu bir hal almasını sağlamaktadır. Bağlamalı penislerin ebat ve boyları birbirinden ayrıdır. Bu tarz detaylı bilgileri ürünlerin özellikleri bölümünden öğrenerek istediğiniz boyutlarda ve hassasiyette ürünü sipariş verme imkanına sahip olursunuz.

Belden Bağlamalıların Özellikleri

Belden bağlamalı penisler özellikleri bakımından birbirinden ayrılmaktadır. Her ne kadar boyut ve doku olara ayrılsalar da farklı özelliklere sahip olan modellerin olduğunu da görebilirsiniz. En fazla aranan ve tercih edilen özelliklerden birisi ise; titreşimli olan ürünlerdir. Titreşimli olan belden bağlamalı penisler olaya çok farklı bir boyutun katılmasına yardımcı olur. Ürünlerimiz ten dokusuna en yakın olacak şekilde üretildiği için aynı zamanda titreşim özelliğinin de yer alması aldığınız zevkin daha fazla artmasına yardımcı olacaktır.

Sıradışı Belden Bağlamalıları

Sitemizde sizlere sunmuş olduğumuz belden bağlamalılar arasında özellikle kadınların tercih etmiş olduğu fantastik ve sıra dışı birçok modelin olduğunu görebilirsiniz. Bu ürünler farklı bir zevk ve haz yaşamak isteyen kadınların en beğendiği ürünler arasındadır. Belden bağlamalı aksesuarları kullanan kişiler çok fazla zevk aldığı gibi aynı zamanda partnerleri de bu durumdan çok fazla zevk almaktadır.

Belden bağlamalılar bütün dünyada cinsel zevklerine önem veren kadınların tercih ettiği ürünler arasında yer aldığı gibi aynı zamanda ülkemizde de özellikle son yıllarda çok fazla rağbet görmektedir. Web sitemiz üzerinden sizlere belden bağlamalı aksesuarların hepsine rahat bir şekilde ulaşarak sipariş verme imkanına beraberinde sunuyoruz. Ürünlerimizin hepsi yurtdışından ithal edilmiş olan ve belli bir kalite standardına uygun bir şekilde üretilmiş ürünlerdir. Bu yüzden kullandığınız süre içerisinde hiçbir sorun ile karşı karşıya kalmadan kullanmaya devam edebilirsiniz.

Sitemizde yer alan ürünlerin hepsi orijinal ürünlerdir ve size faturalarıyla beraber gönderilir. Müşterilerinin gizliliğine ve memnuniyetine önem veren bir firma olduğumuz için ürünlerimizi sunduğumuz süre içerisinde her zaman yüksek kaliteyle sunmaya özen gösteriyoruz. Sipariş verdiğiniz belden bağlamalılar sizlere gönderileceği sırada müşteri gizliliğine uygun olarak gönderilir ve ürünleriniz sizin dışınızda hiç kimseye teslim edilmez.   

Yazıyı Görüntüle
Gösterilen: 1 ile 26 arası, toplam: 26 (1 Sayfa)
7 Dick with a Vengeance Titreşimli

7 Dick with a Vengeance Titreşimli

359,00 TL

Vergiler Hariç: 359,00 TL

Yeni bir solukla ve yepyeni bir ürünle karşınızdayız. 7 dick with a vengeance ürünü adından da anlaşılacağı üzere gerçekçi görünümü ile doyumsuz bir cinsel zevk ürünüdür. Partneriniz için vazgeçilmez sıralamasında ilk sıraları zorlayacağından eminiz. Ürün protez bir vibratör görevi görmekte..

7 Dick with a Vengeance Vibratörlü

7 Dick with a Vengeance Vibratörlü

389,00 TL

Vergiler Hariç: 389,00 TL

7 Dick with a Vengeance ürünlerinin vibratörlü belden bağlamalı protez penis ürünüdür. İçerisinde bulundurduğu motorlar sayesinde partnerinizin zevki doruklarda yaşamasına yardımcı olabilirsiniz.  Ürünün vibratör kısmı ayarlanabilir ritim vuruşlarına sahiptir. Bu sayede dilediğiniz hız geçi..

Double Thruster Çift Taraflı Belden Bağlamalı ...

Double Thruster Çift Taraflı Belden Bağlamalı ...

319,00 TL

Vergiler Hariç: 319,00 TL

Double Thruster çift taraflı belden bağlamalı protez penis’in siyah renkli modelidir. Kemer ile birlikte kemere monte edilecek şekilde 2 adet protez penis gelir. Penislerin dış yüzeyi hafif damarlı ve tırtıklıdır. Gerçekçi bir deneyim yaşamanız ve cinsel hazzı üst seviyede tutmanız için tasarlan..

Harness Strap On Belden Bağlamalı Titreşimli İ...

Harness Strap On Belden Bağlamalı Titreşimli İ...

169,00 TL

Vergiler Hariç: 169,00 TL

  Harness strap On modellerinin pek alışık olmadığınız belden bağlamalı titreşimli ürünü. Firma cinsel zevkleri arttırıcı bir çok alanda farklı ürünler çıkarttıktan sonra belden bağlamalı cinsel ürünlere de el atmış durumda. Kaliteli ve suni deriden yapılmış esnek bir kemere sahip.Kemerin a..

Lovers Lust Strap-On-Penis

Lovers Lust Strap-On-Penis

309,00 TL

Vergiler Hariç: 309,00 TL

Lovers Lust Strap-On protez Penis modelinin vibratör motorlarına sahip titreşimli ve belden bağlaması zevk ürünüdür. Ürünün kemer kısmı esnektir. Bu sayede istenilen vücut ölçülerine göre ayarlanabilir ve bu şekilde kullanılır. Takması oldukça kolaydır bel bölgesinden aşağı doğru inen lastikler ..

Lover´s Super Strap Belden Bağlamalı İçi Boş...

Lover´s Super Strap Belden Bağlamalı İçi Boş...

199,00 TL

Vergiler Hariç: 199,00 TL

Lover’s Super strap ürünlerinin titreşimli vibratör motorlarına sahip belden bağlamalı protez penis ürünüdür.Protez penisin iç kısmı boştur. Bu sayede yoğunluk ve baskı hissini azaltır, cinsel uyarılmaları arttırır.  Vibratörlü yapıda üretilmiştir ve anal ile vajinal zevkler için ayarlanabil..

Magic Kok 16.5cm LoveClone Belden Bağlamalı Prot...

Magic Kok 16.5cm LoveClone Belden Bağlamalı Prot...

255,00 TL

Vergiler Hariç: 255,00 TL

Magic Kok firmasının LoveClone belden bağlamalı protez Penis ürünüdür. LoveClone ibaresi birebir gerçek penis hissini yaşamak isteyenler için üretilmiştir. Ürünün penis kısmının alt tarafında testisler mevcuttur. Böylece partnerli kullanımda gerçek bir cinsel birliktelik deneyimini yaşatır. %100 ..

Potent Plunger Titreşimli Belden Bağlamalı Prot...

Potent Plunger Titreşimli Belden Bağlamalı Prot...

319,00 TL

Vergiler Hariç: 319,00 TL

Potent Plunger markasının belden bağlamalı vibratör motorlarına sahip protez penis ürünüdür. Ürün güçlü motorlar sayesinde farklı hızlarda ayarlanabilir titreşimli ritimlere sahiptir. Ritim arası geçişler tek bir kumanda ile sağlanmaktadır oldukça pratik kullanımı vardır. Kemer kısımları ka..

Protez Penis Strapon Belden Bağlama Kemeri

Protez Penis Strapon Belden Bağlama Kemeri

69,00 TL

Vergiler Hariç: 69,00 TL

Bu ürünümüz bir çok kullanıcın isteği ve arayışı üzerine üretilmiştir. Kullanıcılarımız kendi dildolarını partnerleri üzerinden kullanmak istediklerin de bir çok farklı materyal arayışına giriyorlar ve birçoğu olumsuz sonuçlanıyor. Çünkü belden bağlama ve protez penis hissi kolay sağlanabilen bi..

R.G.B Belden Bağlamalı 21.5cm Protez Penis ve Ke...

R.G.B Belden Bağlamalı 21.5cm Protez Penis ve Ke...

239,00 TL

Vergiler Hariç: 239,00 TL

R.G.B ürünlerinin ikisi bir arada hem ayarlanabilir ve diğer dildolar ile uyumlu kemeri hem de protez penisi ile birlikte satışa çıkartılan ürünüdür. Kemer kısmı her türlü bedene ayarlanabilir şekilde üretilmiştir. 52 bedene kadar tüm vücutlara uygundur. Piyasada ki bir çok farklı dildo kem..

Sex Companion Çift Taraflı Belden Bağlamalı Pr...

Sex Companion Çift Taraflı Belden Bağlamalı Pr...

269,00 TL

Vergiler Hariç: 269,00 TL

Sex companion ürünlerinin çift taraflı protez penis takımıdır. Kemer ile birlikte gelen 2 adet önlü ve arkalı protez penisten oluşmaktadır. Çift taraflı kullanımda iki kişinin de aynı zevkleri alması sağlanmıştır. Kemer bedeni 32 bedenden 44 bedene kadar ayarlanabilir elastik yapıya sahiptir. Ko..

Sex Companion Çift Taraflı Belden Bağlamalı Pr...

Sex Companion Çift Taraflı Belden Bağlamalı Pr...

269,00 TL

Vergiler Hariç: 269,00 TL

Sex companion firmasının sektörde en çok tercih edilen belden bağlamalı protez penis ürünüdür. Çift taraflı penis bulundurur bu sayede ikili partner kullanımların da zevki doruklara çıkartır. Kaygan ve damarlı yapısı klitorisi tetikleyerek karşılıklı alınan zevki arttırır. Kemer bölgesi far..

Sexxbian 13cm Belden Bağlamalı Protez Penis

Sexxbian 13cm Belden Bağlamalı Protez Penis

279,00 TL

Vergiler Hariç: 279,00 TL

Sexxbian ürünlerinin belden bağlamalı ve vibratörlü protez penis modelidir. Ürün üzerinde bulundurduğu bir adet penis ile kargolanır. Penis kısmında titreşim motorları aktif edilmiştir. Dilediğiniz titreşim ritminde ürünü kullanabilirsiniz. Tek tuşla kullanımı kolaydır. 10 farklı mod da çal..

Sexxbian 15cm Belden Bağlamalı Protez Penis

Sexxbian 15cm Belden Bağlamalı Protez Penis

289,00 TL

Vergiler Hariç: 289,00 TL

Belden bağlamalı protez ürünlerin sektör de en etkin firması Sexxbian’ın kullanıcılarına sunduğu protez penis ürünüdür. Ürünün kemer kısmı suni deriden imal edilmiştir. Esneyebilen kemeri sayesinde 24 beden ile 52 beden arasında ki tüm vücutlara uyum sağlayan ayarlanabilir yapıdadır. Kemer s..

Sexxbian 17cm Belden Bağlamalı Protez Penis

Sexxbian 17cm Belden Bağlamalı Protez Penis

299,00 TL

Vergiler Hariç: 299,00 TL

Sexxbian belden bağlamalı protez penis ürünlerinin 4. Modelidir. Ürünün kemer kısmı son derece kullanışlı ve elastik yapıdadır. Esnek ve elastik kemeri sayesinde 24 beden ile 52 beden arasında ki tüm vücutlara uyum sağlayan ayarlanabilir yapıdadır. Cildiniz de oluşabilecek tahribatları engeller. ..

Sexxbian 19cm Belden Bağlamalı Protez Penis

Apple

Sexxbian 19cm Belden Bağlamalı Protez Penis

309,00 TL

Vergiler Hariç: 309,00 TL

Sexxbian ürünlerinin büyük boy modelidir. Belden bağlamalı protezi 19 cm boyutunda ve gerçekçi yapıda üretilmiştir. Penis üzerinde damarlı yapı bulunur. Alt tarafta ise testisler vardır. Böylece birleşme sayesinde anal veya vajinal zevkin yanı sıra, dış yüzey de ki sinirler de uyarılır ve alınan ..

Strap On Ayarlanilir Belden Bağlama Kemeri

Strap On Ayarlanilir Belden Bağlama Kemeri

145,00 TL

Vergiler Hariç: 145,00 TL

Strap On belden bağlama kemeri kişinin istek ve arzularına göre şekillenecek ölçüler de üretilmiştir. Bel kısmında ayarlanabilir elastik bir yapıya sahip kemerdir.  Kemer içerisinde 2 farklı protez penis tutucu halkası mevcuttur. Bu sayede piyasa da bulunan bir çok dildo ile harika uyum gös..

Strapon Belden Bağlamalı Kemer – Mor

Strapon Belden Bağlamalı Kemer – Mor

150,00 TL

Vergiler Hariç: 150,00 TL

Suni deriden üretilen kemerlerin yanı sıra belden bağlamalı bu kemer iç çamaşırı görselliğinde kumaşımsı yapıdan üretilmiştir. Krom hammaddesine sahip 2 adet geçme halkası ile gönderilir. Son derece kaliteli ve kullanışlı bir kemerdir.  Ayarlanabilir olması sebebiyle neredeyse tüm bedenlere..

Strapon Belden Bağlamalı Kemer – Pembe

Strapon Belden Bağlamalı Kemer – Pembe

150,00 TL

Vergiler Hariç: 150,00 TL

Strapon belden bağlamalı ürünlerin en kaliteli olanlarından ayarlanabilir kemer ürünüdür. Cilt dostu ve anti alerjik maddeden üretilmiştir. Bu sayede belinize taktıktan sonra vücutta oluşabilecek deri yaralarının önüne geçilmiştir. Vücudu sıkmaz ve tam kavrar. Ürün ayarlanabilir olduğu için ..

Strappo 15cm Testissiz İçi Boş Belden Bağlamal...

Strappo 15cm Testissiz İçi Boş Belden Bağlamal...

189,00 TL

Vergiler Hariç: 189,00 TL

Belden bağlamalı protez penis kullanımına yeni başlayan kullanıcılarımız için ideal bir üründür. Strappo ürünlerinin içi boş vibratörlü belden bağlamalı yapıda esnek kemerlere ve kolay kullanıma sahip protez dildo ürünüdür.Ürün kemerden ayrılarak vibratörlü bir dildo görevi görür. Titreşim motor..

Strappo 16cm Testisli Belden Bağlamalı Vibratör

Strappo 16cm Testisli Belden Bağlamalı Vibratör

199,00 TL

Vergiler Hariç: 199,00 TL

Strappo ürünlerinin sektörde ki lider konumunda olmasından dolayı ürünlerini müşteri odaklı yaptıklarını biliyoruz. Firma belirli standartların altında ki üretimlere izin vermeyip, her farklı cinsel zevk ürününü özel ortamlar da ve farklı kişiler üzerinde denemekte. Bu belden bağlamalı vibratör ü..

Strappo 18cm Testisli İçi Boş Belden Bağlamal...

Strappo 18cm Testisli İçi Boş Belden Bağlamal...

209,00 TL

Vergiler Hariç: 209,00 TL

Strappo’nun içi boş fakat testisli bir belden bağlamalı vibratör görevi gören protez penis ürünüdür. Ürün gerçek bir cinsel ilişki hazzı yaratması için testisli olarak üretilmiştir. %100 gerçek deri hissi veren maddeden yapılmıştır. Böylece alınan zevkin katlarının artması hedeflenmiştir. Ke..

Strappo 18cm Testissiz İçi Boş Belden Bağlamal...

Strappo 18cm Testissiz İçi Boş Belden Bağlamal...

199,00 TL

Vergiler Hariç: 199,00 TL

Strappo ürünlerinin farklı konseptlerde üretilmiş belden bağlamalı vibratör görevi gören protez penis ürünüdür. Diğer belden bağlamalı ürünlerin penis kısımları içi dolu ve yoğun biçimde üretilir. Strappo bu modelinde içi boş ve testissiz bir penis dildosu üretmiştir. Bunun sebebi anüs veya ..

Süper Penetrix Tek Taraflı Protez Penis

Süper Penetrix Tek Taraflı Protez Penis

249,00 TL

Vergiler Hariç: 249,00 TL

Belden bağlamalı protez penislerin ulaştığı son teknoloji de ki ürünlerden birisini siz müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Süper Penetrix Tek Taraflı Protez Penis içerisinde barındırdığı güçlü motorlar sayesinde titreşim ritimleri ile cinsel fantezilerinize renk katıyor. Daha önce deney..

Tight Delight Rompina Romanco Protez Penis

Tight Delight Rompina Romanco Protez Penis

169,00 TL

Vergiler Hariç: 169,00 TL

Tight Delight protez penis ürünü partnerinizle kullanmak üzere özel olarak üretilmiştir. Belden bağlamalı ürün de toplam da 3 adet beli çevreleyen lastik kemer bulunur. Kemerler istenilen boyutlara göre ayarlanabilir. Bu sayede kullanımı ve takması oldukça basittir.Rahat kullanılması için vajina ..

Ultra Çift Taraflı Titreşimli Belden Bağlamal...

Ultra Çift Taraflı Titreşimli Belden Bağlamal...

260,00 TL

Vergiler Hariç: 260,00 TL

  Belden bağlamalı protez ürünlerinin çift taraflı vibratör bulunduran Strap on firmasının son tasarımlarından biridir.Çift taraflı dildo bulundurur. Böylece partnerli kullanımda iki kişinin de zevk alması hedeflenmiştir. Eşcinsel veya lezbiyen ilişkiler esnasında ki kullanımlar da tavsiye ..

Gösterilen: 1 ile 26 arası, toplam: 26 (1 Sayfa)