YASAL UYARI


Anal Ürünler

Anal Ürünler

Erkeklerin en fazla istediği ve merak ettiği seks şekillerinden birisi anal sekstir. Ters ilişki olarak da adlandırılan bu ilişki çeşidi gerek çok acı vermesi sebebi ile gerekse kadınların reddetmesinden dolayı gerçekleşememektedir. Fakat birçok erkeğin içerisinde bu konuda bir ukde kaldığını söyleyebiliriz. Özellikle çevrenizde anal ilişki yaşayan birisi varsa ne kadar zevkli olduğu hakkında sizlere bilgi vermiştir. Fakat cinsel ürünler üzerinde her geçen gün geliştirilen teknoloji bu konuda da geliştirilmiştir. Artık anal ilişki yaşamak isteyen erkekler anal ürünler sayesinde istedikleri ilişkileri rahatlıkla yaşayabilirler. Anal ürünlerin hepsi zevk verme adına oluşturulmuş olan ve gerçekten hazzı doruklarınızda yaşamanızı sağlayacak ürünlerdir.

Cinselliğine renk katmak isteyen ve farklı heyecanlar tatmak isteyen kişilerin genellikle anal ürünlere yöneldiğini görebiliyoruz. Bu ürünler de zaten sizlerin cinsel hayatınıza daha fazla renk katabilmeniz için özel olarak üretilen ürünlerdir. Baktığımız zaman birçok anal ürün modeli olduğunu görüyoruz. Sizin için en uygun modeli alarak kullanmaya başlayabilir ve beklediğiniz zevki artık yaşayabilirsiniz.

Anal Ürün Modelleri

Bihter sex shop olarak sizlere birbirinden farklı anal ürünler seçiyoruz. Tercih yaparken bu yüzden biraz zorlanabilirsiniz. Fakat size sunduğumuz bütün ürünlerimiz son derece kaliteli üretilmiş ve zevk alabilmeniz için her şeyi kapsayacak şekilde hazırlanmıştır. Bu yüzden zorlanmadan kullanabilirsiniz. Ürünlerin bazılarını partnerinizin üzerinde veya partnerinizle beraber kullanma imkanınız da bulunuyor.

Anal seks için kullanmayı planladığınız seks oyuncaklarının hepsinin geniş bir tabana sahip olmaları gerekmektedir. Anüs bölgesinin vajinaya göre daha dik açılı olduğunu söyleyebiliriz. Bu yüzden tercihin geniş tabanlı olan anal ürünlerden yana olmalıdır. Bu şekilde istenmeyen kazaların önüne geçmiş olursunuz. Anal ürünlerle yapacağınız anal oyunları kadınlar veya erkekler üzerinde doğru bir şekilde yaptığınız takdirde gerçekten alacağınız zevkin artacağından emin olabilirsiniz. Sitemizde yer alan seks oyuncakları cinsel tercihlere veya cinsiyete göre üretilmektense direk insanların anatomik yapısına göre üretilmektedir.

Anal ürünler kullanıldığı sırada eğer partnerinizle beraber kullanıyorsanız sürtünmeden kaynaklı olarak acı veya tahriş oluşabilir. Bu tarz bir durum ile karşılaşmamak için kayganlaştırıcı sprey veya jellerden faydalanmalısınız. Sitemizde sizlere kullanmanız için birçok kayganlaştırıcı bulunmaktadır. Bunları sitemizden sipariş vererek daha sağlıklı bir ilişki yaşayabilirsiniz.

Anal ürünler veya kayganlaştırıcılar içerisinden vereceğiniz siparişlerinizde bir problem yaşamamanız için siparişleriniz özel olarak paketlenir. Gizlilik ilkelerine bağlı olarak kargolanır ve sizin belirttiğiniz adrese sizin adınıza gönderilir. Bir sorun yaşamamanız için özellikle dikkat edilmektedir.   

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 80 (9 Sayfa)
Alüminyum Bombeli Anal Tıkaç (Büyük Boy)

Alüminyum Bombeli Anal Tıkaç (Büyük Boy)

220,00 TL

Vergiler Hariç: 220,00 TL

Sitemiz de bulunan alüminyum bombeli tıkacın büyük boy olanıdır. Alüminyum olması sebebi ile anüs içerisinde daha fazla uyarıcı olmaktadır. Bu anal tıkaç bombeli yapıya sahiptir ve her bombeli kıvrımında sizlere farklı hisler yaşatacaktır. Büyük olmasının sebebi ile alınan haz artmaktadır. ..

Alüminyum Bombeli Anal Tıkaç (Küçük Boy)

Alüminyum Bombeli Anal Tıkaç (Küçük Boy)

200,00 TL

Vergiler Hariç: 200,00 TL

Alüminyumdan yapılmış olan son derece yakışıklı bir anal oyuncaktır. Parlak rengi ile sizlere haz dolu dakikalar yaşatacağının sinyalini çok önceden vermekte.    Silikon olan ürünlerin yanında alüminyum her zaman bir tık daha öndedir. Çünkü alüminyum cinsel birliktelikte anüsün içerisi..

Anal Munition 23cm Büyük Boy Anal Tıkaç

Anal Munition 23cm Büyük Boy Anal Tıkaç

128,00 TL

Vergiler Hariç: 128,00 TL

Anal Munition büyük boya sahip bir anal oyuncaktır. Tasarımı birebir penis ile aynı ölçülerdedir. Dış yüzeyi pürüzsüzdür. Gerçekçi bir deneyim için penise eş değer üretilmiştir. Tek bombelidir. Baş kısmından sonra gövdesi uzayarak düz bir şekilde aşağı doğru devam eder. Ürünün alt kısmı özel üretile..

Anal Munition 25cm Büyük Boy Anal Tıkaç

Anal Munition 25cm Büyük Boy Anal Tıkaç

110,00 TL

Vergiler Hariç: 110,00 TL

Ultra büyük ve keyifli bir ürün ile karşınızdayız. Anal muniton’ın 25 cm’lik büyük boy anal tıkacı kesinlikle zevki en üst noktalarda yaşamak isteyen kullanıcılarımız için üretilmiş.     Ürün siyah mat renkte. Alt tarafında zeminlere sabitlenmesi için vantuz bölgesi bulunmakt..

Ass Cork 10cm Kırmızı Anal Tıkaç

Ass Cork 10cm Kırmızı Anal Tıkaç

84,00 TL

Vergiler Hariç: 84,00 TL

   Ass cork kırmızı anal plug kişinin kendine en uygun zevkleri tatması için tasarlanmıştır. Anal plug halkalı yapıda ve arkasında tutma yeri olan bölümden oluşmaktadır. Kullanımı son derece sade biçimdedir..    Anal hislerin farklılıklarını yaşatmak amacı ile 5 ana boğumdan ..

Ass Cork 10cm Siyah Anal Tıkaç

Ass Cork 10cm Siyah Anal Tıkaç

84,00 TL

Vergiler Hariç: 84,00 TL

Ass cork siyah anal tıkacımız kişinin kendi zevklerini kendi hakimiyetinde yerine getirmesi için tasarlanmıştır. Anal tıkaç kendinden tutmalı ve halkalı olarak üretilmiştir. Bu sayede kullanımı oldukça kolaydır. Anal zevkler için üretilen bu ürün 4 farklı damarlı boğum olarak tanımlanan genişleye..

Ass Jacker Boğumlu Tıkaç (Anal Plug) Model1

Ass Jacker Boğumlu Tıkaç (Anal Plug) Model1

82,00 TL

Vergiler Hariç: 82,00 TL

Ass Jacker Boğumlu tıkaç sizlere cinsel ilişkileriniz de keyif vermek için tasarlanmıştır. Kullanıcı odaklı ve zevklerinizi sizler için kendisi yerine getiren bir üründür. Kullanımı ve temizlenmesi kolaydır. Ürünün tamamı küçük fakat sık boğumlardan meydana gelmektedir. Bu sayede hazzınızı üst se..

Ass Jacker Boğumlu Tıkaç (Anal Plug) Model3

Ass Jacker Boğumlu Tıkaç (Anal Plug) Model3

88,00 TL

Vergiler Hariç: 88,00 TL

Ass Jacker Boğumlu tıkaç sizlere cinsel ilişkileriniz de keyif vermek için tasarlanmıştır. Kullanıcı odaklı ve zevklerinizi sizler için kendisi yerine getiren bir üründür. Kullanımı ve temizlenmesi kolaydır. Hijyen ve sağlık bakımından tüm kontrolleri yapılmıştır. Ürün steril şekilde tarafınıza t..

Ass Jacker Boğumlu Tıkaç (Anal Plug) Model4

Ass Jacker Boğumlu Tıkaç (Anal Plug) Model4

88,00 TL

Vergiler Hariç: 88,00 TL

Ass Jacker ürünlerinin 4.modelidir. Pürüzsüz bir yapıda sadece zevk odaklı özel olarak üretilmiştir. Ürünün geneli küçük fakat sık boğumlardan oluşturmaktadır. Böylece hazzınızı üst seviyede yaşamanızı sağlayacaktır.Hijyen ve sağlık bakımından tüm testleri yapılmıştır. Ürün tamamen kullanıma hazı..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 80 (9 Sayfa)