Hakkımızda

Hakkımızda

Bihter Seks shop olarak Türkiye’de 2017 yılından beri güvenilir ve kaliteli hizmet vermeye özen gösteren kurumlar arasında yer alıyoruz. Sitemiz sizlere ihtiyaç duyduğunuz ürünleri sunma evresinde gerekli olan bütün izinler alınarak kurulmuştur. Bu yüzden sitemizden sipariş verdiğiniz süre içerisinde herhangi bir problemle karşılaşma ihtimaliniz yoktur. Firmamız her zaman müşteri memnuniyetine önem vererek hizmet vermeye özen göstermiş olan firmalar arasında yer alıyor.

Sitemizde yer alan ürünler ithal edilmiş olan ürünlerdir. Firmamız müşterilerine sunduğu ürünleri ithal ederek sunmaktadır. Bu yüzden ürün seçeneğimiz fazla olduğu gibi müşterilerimize Avrupa standartlarında ürünler sunmaya ayrıca dikkat ediyoruz. Hizmetlerimizi sadece internet üzerinden verdiğimiz için mağaza, depo gibi ek masraflar olmuyor. Bu yüzden ürünlerimizin fiyatları diğer birçok siteye ve mağazaya göre daha uygundur.

Firma olarak her zaman ürünlerimize garanti sunarız. Bu yüzden ürünü sipariş verdikten sonra herhangi bir problem ile karşı karşıya kalmanız gibi durumlarda müşteri hizmetleri bölümümüzle iletişime geçerek bu sorunu rahatlıkla çözme imkanına sahip olursunuz. Birçok firma ürünlerini sattıktan sonra müşterilerine destek vermemektedir. Fakat Bihter seks shop olarak sizlere ürünlerimizi sunduktan sonra da eksiksiz bir şekilde destek vermeye devam ederiz.

Sitemizde yer alan ürünlerin hepsi müşterilerimize faturalı bir şekilde gönderilmektedir. Ürünlerimiz orijinal olduğu için kullandığınız süre boyunca hiçbir sorun yaşamazsınız. Ürünlerimiz arasında satışı yasak olan veya kullanımı yasak herhangi bir ürün bulunmamaktadır.

Bihter erotik shop olarak her zaman müşterilerimize ödeme yöntemleri noktasında farklı seçenekler sunarak rahat ödeme yapabilmelerine yardımcı oluyoruz. Bu yüzden Türkiye’de Bitocin ile ödeme kabul eden tek erotik shop konumundayız. Bunun dışında isterseniz kapıda ödeme yöntemiyle isterseniz kredi kartıyla ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemiz üzerinden verdiğiniz bütün siparişler sizlere gizli kargo yöntemiyle gönderilmektedir. Kargonuz sizin dışınızda kimseye teslim edilmez. Aynı zamanda kargonuzu size teslim eden kargo temsilcisi de siparişinizin ne olduğunu bilmeyecektir. Bu yüzden aldığınız ürünleri birisinin görüp görmemesi noktasında soru işareti yaşamanıza gerek yoktur.

Firmamızın en önem verdiği konular arasında müşterilerin istedikleri zaman ulaşması yer almaktadır. Bu noktada bütün müşterilerimize 7 gün 24 saat canlı destek hizmeti sunuyoruz. Siparişleriniz ve sizlere sunmuş olduğumuz ürünler hakkında bilgi almak istediğiniz zaman canlı destek hattımızla veya sizlere sitemizde sunmuş olduğumuz numaralar üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.