Sepetiniz boş!

Kapat
Hoşgeldin ziyaretçi Oturum Aç ya da Üye Ol.
TÜM ÜRÜNLER AYNI GÜN & ÜCRETSİZ KARGO!
24 Saat Telefon İle Sipariş Hattı: 0 (536) 875 89 93 TIKLA ARA

Hakkımızda

Bihter ailesi olarak 2013 yılından bu yana kendimizi geliştirmek üzere hiç durmadan çalıştık. Sürekli kendimizi, ürün portföyümüzü ve hizmet kalitemizi geliştirdik.

Bugün sektörün sorunlarının en başında güven problemi olduğunu çok iyi biliyoruz. Bu yüzden 100.000'i aşkın müşterimizin güvenini boşa çıkarmamak için canla başla çalışıyoruz. Müşteri ilişkileri yönetimimizi her geçen gün geliştiriyoruz. Sadece satış öncesi değil satış sonrası da müşterimizi asla yalnız bırakmıyoruz. Siz değerli müşterilerimizin, alışveriş yaparken kafasında tek bir soru işareti kalmasını dahi istemiyoruz.

Oluştururken son derece seçici davrandığımız ürün portföyümüzü her geçen gün sizin için geliştiriyoruz. Dünyadaki gelişmeleri, uluslararası sektörel fuarları ve yenilikleri takip ediyoruz. Dünyanın en kaliteli, en iyi ürünlerini sizin için getiriyoruz ve mümkün olan en uygun fiyatlarla sunmaya gayret gösteriyoruz.

Türkiye'nin en iyi, en gelişmiş ve en güvenilir Seks Marketi olmak iddiası ile çıktığımız yolda her geçen gün hedefimize bir adım daha yaklaşıyoruz. Bu yolda bize güvenen 100.000'i aşkın müşterimize teşekkürlerimizi sunmayı bir borç biliriz.

Lütfen siz de çok değerli fikirlerinizi, önerilerinizi ve eleştirilerinizi bizimle paylaşın

Saygılarımızla, Bihter Sex Shop

Adres: Eskiçeşme Mahallesi, Değirmenler Sk. No:39, 48400 Bodrum/Muğla